O tym, że dziś ma ruszyć Steam Game Festival edycja jesienna wiedziało niewiele osób a to za sprawą braku informacji od Valve.

Czym jest Steam Game Festival?

Oczywiście najbardziej zainteresowani tematem czyli studia produkujące gry od dawna wiedziały, że niedługo znów pojawi się opcja by wypromować swoje nadchodzące produkcje. Festiwal Gier rusza dzisiaj o 19.55.

Do ogrania dostaniemy setki tytułów w postaci wersji demonstracyjnych. Powrót do udostępniania takich testowych produktów jest świetną wiadomością dla graczy. Mogą bowiem spróbować gry przed zakupem i nie są w tym ograniczani czasowo tylko zazwyczaj mają do dyspozycji jedną planszę. Takie rozwiązanie pozwala na zapoznanie się z mechanikami gry i daje nam zazwyczaj fragment fabuły, który nas zainteresuje lub nie.

Co będziemy mogli ograć na Steam Game Festival?

W momencie pisania tego newsa nie powstała lista gier, które trafią do nas w wersji demo. Możemy się tylko spodziewać, że nie będzie ona mała bo od rana zasypywani jesteśmy informacjami od developerów, że ich produkcja weźmie udział w Festiwalu. To świetna okazja dla małych twórców by się pokazać a przy okazji wypromować swoje gry. Poniżej prezentujemy trzy pewniaki a po resztę zapraszamy o 19.55 na Steam Store!

Portal Gamingowy
Trash Sailor to gra akcji w kreskówkowej oprawie.
Gry portal
Scrapnaut jest grą survivalową z widokiem z góry.
Najlepsze gry
Ghostrunner to szybka gra akcji w futurystycznej oprawie.

Wszystkich fanów gier zapraszamy do naszej grupki na FB – LINK.


Podobne wpisy