Prezentacja Sony odbędzie się już jutro od godziny 22.00. Zapewne będziemy mogli zweryfikować kilka informacji, które ostatnimi czasy pojawiły się w formie plotek.

Nowy spot od Sony wygląda rewelacyjnie!

Cena i data premiery

Po ogłoszeniu ceny nadchodzących konsol od Microsoftu cały świat czeka na ruch włodarzy Playstation. Byłoby wielkim zaskoczeniem gdyby taka informacja nie padła na zbliżającym się pokazie. Co prawda dochodzą do nas co jakiś czas niepotwierdzone newsy jak ten od Bloomberg, który zakłada cenę na poziomie 2000 zł ale są to wciąż niepotwierdzone informacje. Data wciąż pozostaje najpilniej strzeżoną tajemnicą i można tylko liczyć, że pojawi się wraz ceną.

Nowe i stare gry

Każdy wie, że Playstation stoi grami. Chodzi oczywiście o rewelacyjne tytuły ekskluzywne, które w dużej mierze motywują zakup konsoli. Można liczyć na nowe tytuły jak nieujawnione jeszcze Days Gone 2 ale również na nowe materiały z już ujawnionych produkcji jak choćby kolejna część Horizona. Możemy też zostać zaskoczeni pokazem trybu sieciowego w The Last of Us 2 gry, która podzieliła społeczność graczy.

Gdzie obejrzeć?

Prezentacje można obejrzeć na kanałach Sony. Rozpocznie się o godzinie 22.00 w środę 16 września. Oczywiście zaraz po zakończeniu przygotujemy, krótkie podsumowanie, które będziecie mogli znaleźć w najnowszych newsach i naszych socialach.


Podobne wpisy