Najwidoczniej Epic Games Store nie zamierza zaprzestać ze swoją taktyką pozyskiwania tytułów jako ekskluzywne na swój launcher. Kolejną grą, która przez pierwsze 12 miesięcy będzie dostępny tylko na EGS jest Hitman 3!

O czym jest Hitman?

Hitman to gra opowiadająca o przygodach agenta 47 znanego przede wszystkim z wytatuowanego numeru i kodu kreskowego na potylicy. Naszym głównym zadaniem jest eliminacja celów za pomocą śmiercionośnego arsenału ale żeby to osiągnąć musimy wykorzystać nasze umiejętności skradania i skrytobójstwa bo najbardziej premiowane są te zabójstwa gdzie nie bawimy się w rambo i nie siejemy ołowiem do wszystkiego co się porusza.

Hitman 3

Czy w Hitmana możemy zagrać tylko na Epic Games Store?

Według tego co ogłosiło studio IO Interactive, studio które stworzyło serię Hitman grę będzie można zakupić na Epic przez pierwsze 12 miesięcy. Potem gra prawdopodobnie trafi również na pozostałe platformy jak Steam czy GOG. Oczywiście grę będzie można zakupić również na konsole obecnej i nadchodzącej generacji. Wszyscy posiadacze Xbox One oraz PS4 będą mogli bez problemu zagrać w produkcję. To samo tyczy się nadchodzących PS5 oraz Xbox Series X.

Hitman 3

Za darmo?

Mamy w pamięci jeszcze akcję z udostępnieniem przez Epic darmowej wersji Total War Saga: Troy o której pisaliśmy TUTAJ. Niestety w tym przypadku nie możemy liczyć aż na taką promocję jednak dla osłody otrzymamy możliwość pobrania pierwszej części. Tytuł będzie dostępny do pobrania od 27 sierpnia do 3 września.


Podobne wpisy