Slightly Mad Studios wypuściło gameplay swojej nadchodzącej produkcji na dzień przed premierą. Fast & Furious: Crossroads zapowiedziane zostało na 7 sierpnia a poniżej możecie zobaczyć kawałek rozgrywki.

Nikt nie spodziewa się hitu!

Powyższy nagłówek dokładnie odzwierciedla oczekiwania graczy dotyczące nadchodzącej produkcji. Kiedy pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun Fast & Furious: Crossroads wywoływał co najwyżej pobłażliwy uśmieszek jednak może się okazać, że wcale nie będzie tak źle. Być może nie ma co się nastawiać na piękną grafikę ale znamy z historii takie produkcje, które pomimo słabej oprawy zdobyły pozytywny odzew.

Czy warto zagrać?

Na to pytanie nie znam odpowiedzi ale myślę, że warto dać grze chociaż szansę i jeśli gameplaye was nie odrzucą to można śmiało sięgnąć po tytuł. Najbardziej przypomina mi znany dość dobrze Split Second gdzie można było podczas pościgu trrigerować różne akcje. Jest to oczywiście przedstawiciel ścigałek arcadowych w których barierki służą zazwyczaj do wytrącania prędkości. Przyznam, że etap zjazdu z pustynnej góry przypomniał mi stary dobry motorstorm.

Premiera już jutro więc każdy kto zechce będzie mógł sprawdzić czy to gra dla niego.


Podobne wpisy