Scrapnaut to ciekawy Survival w steampunkowej oprawie zapowiedziany przez firmę RockGame. Aktualnie znajduje się w fazie produkcji za którą odpowiada SpiffyBit.

Klimatyczna produkcje czerpie garściami z gatunku survivali a pierwsze spojrzenie przywodzi na myśl takie hity jak chociażby Don’t Starve.

Czym jest Scrapnaut?

Fabuła nie jest jeszcze znana ale tytuł pokazuje nam już spore możliwości w trailerze. Jako samotny osadnik musimy przeżyć w nieprzyjaznym środowisku pełnym niebezpieczeństw. Zadanie to ułatwi nam możliwość budowy bazy i uprawy roli. Już na pierwszych screenach twórcy pokazali nam całkiem sporą gamę roślin, którymi będziemy się opiekować. Nie zabraknie również potyczek jak i obrony naszego dobytku przed mechanicznymi stworami.

Różne złoża dadzą nam surowce a te będą potrzebne choćby po to by zasilić naszą bazę. Widać, że pod tym względem produkcja jest już na bardzo dobrym etapie i będzie co robić.

Kiedy gra będzie dostępna?

Aktualnie Scrapnaut znajduje się w fazie produkcji a sama data premiery nie jest znana. Grę można jednak już teraz dodać do listy życzeń na Steam – LINK!


Podobne wpisy