Total Annihilation Commander Pack dostępne jest za darmo na GOG jeszcze przez 3 godziny! Grę otrzymacie na stałe do ściągnięcia ze swojego konta.

W tej klasycznej strategii czasu rzeczywistego przejmujemy władzę nad jedną z dwóch frakcji Core lub ARM. Pomimo tego, że jednostki nie różnią się znacznie gra zyskała ogromną popularność po wyjściu w 1997 i jak inne rtsy z tego czasu jest ogrywana do dziś dzień. Głównym aspektem, który wyróżniał ją od innych popularnych serii typu Starcraft czy Dune 2000 była ilość jednostek, która w jednym momencie mogła walczyć na polu bitwy oraz main, który potężnym atakiem mógł zdecydować o losach bitwy jednak jego utrata kończyła rozgrywkę. Oczywiście w bardzo efektowny sposób eksplozją na pół mamy.

Wysyłanie masy szybkich robotów czy grupy potężnych czołgów była bardzo satysfakcjonująca jednak tak samo istotna była obrona, która wbrew pozorom mogła nawet pozwolić na zwycięstwo bo kto choć raz nie użył Big Berthy do zniszczenia wrogiej bazy niech pierwszy rzuci kamieniem.

Archaiczna grafika może odrzucać ale warto się przemóc i spróbować swoich sił choćby w singlu czy kampanii.

Gra doczekała się kilku kontynuacji chociaż nie znajdziecie ich pod nazwą Total Annihilation 2 tylko Supreme Commander oraz Planetary Annihilation.

Więcej informacji o Giveaway znajdziecie – TUTAJ!


Podobne wpisy