Symulacji ostatnio nie brakuje tym razem twórcy postanowili nas uraczyć produkcją pozwalającą na branie udział w popularnych wojnach magazynowych, które znamy z programów telewizyjnych o tej tematyce.

Gra zabiera nas do roku 1991 gdzie rozpoczynamy biznes polegający na poszukiwaniu wartościowych rzeczy w zapomnianych przez świat magazynach, stodołach czy schowkach. Niektóre misje rozpoczynają się od od wspomnianych wcześniej aukcji na które mamy określoną kwotę do wydania i musimy tak operować mechanizmem podbijania ceny by zmieścić się w limicie.

Oficjalny zwiastun Barn Finders

Zwycięska aukcja to gwarancja otrzymania schowka na własność i tutaj rozpoczyna się już właściwa rozgrywka polegająca na przeszukiwaniu i odkrywaniu tajemnic. Naszym głównym celem jest odnalezienie przedmiotów misji ale dodatkowo szukamy również innych wartościowych elementów. Kiedy natrafimy na coś ciekawego odznaczamy to do transportu i eksplorujemy lokację dalej.

Kiedy już zapełnimy bagażnik naszego pickupa i załadujemy wszystko co wydaje się wartościowe wracamy na naszą farmę. Teraz czeka nas kolejny etap przygotowania naszego cennego łupu. Niektóre przedmioty trzeba połączyć w całość na odpowiednim stanowisku, inne wyczyścić a kolejne naprawić. Po przygotowaniach wystawiamy nasze zdobycze na sprzedaż w przydomowym lombardzie. Mamy do dyspozycji różne rodzaje półek, które zapełniamy sprzętem w zależności od gabarytu. Co ciekawe możemy prowadzić negocjacje z klientami a na ich wynik wpływ ma nasza zręczność ale i humor nabywców. Od czasu do czasu musimy z naszego lombardu wykopać złodzieja.

Grafika nie jest najwyższych lotów i żaden z tego next gen ale pomimo braku fajerwerków ogląda się zwiedzane tereny całkiem przyjemnie. Sama rozgrywka jest miodna i jeśli tego typu produkcje są w naszym guście będziemy się całkiem dobrze bawić. Aktualnie dostępna jest wersja demonstracyjna na Steam ale nie ma podanej konkretnej daty premiery.


Podobne wpisy