O Paralives głośno było już jakiś czas temu ale dopiero teraz można powiedzieć, że twórca jest już blisko swojego celu czyli wypuszczenia produkcji, która mogła by śmiało konkurować z The Sims.

Skoro mowa o rzuceniu rękawicy znanym Simom musi produkcji musi dotyczyć symulacji życia i tak właśnie jest o czym przekonać można się z filmów dostępnych na kanale twórcy Alexa Masse. Po udostępnianych materiałach w mediach społecznościowych i na stronie zbiórki można spodziewać się produkcji skupiającej się na szczegółach o czym może świadczyć jak potraktowano temat koloru włosów.

Oczywiście, żeby nasz wirtualny podopieczny miał dobre życie konieczne jest przygotowanie mu odpowiedniego lokum co również będzie stanowiło trzon rozgrywki. We wspomnianej wcześniej produkcji Maxis wiele rzeczy jak i budowanie czy meblowanie jest dosyć schematyczne gdyż polega na wybraniu rzeczy, koloru i ustawieniu w dowolnym miejscu. Z takim podejściem chce zerwać Paralives gdyż w tym wypadku wszystko będzie w pełni oddane w nasze ręce. To my zdecydujemy o wielkości ściany czy jej szerokości, o rozmiarze mebli czy ich wyposażeniu w półki i szuflady. Na samym dobraniu kolorów naszego zestawu kuchennego możemy spędzić sporo czasu.

Gra nie ogranicza się jednak do stworzenia podopiecznego i jego mieszkania ale będzie oferowała znacznie więcej. Można przeczytać o pojazdach takich jak samochody, rowery, łodzie ale i o miasteczku w którym będą odbywały się ciekawe wydarzenia.

Warto śledzić twórcę a byś może i wesprzeć jego pracę bo produkcja zapowiada się interesująco a zakres prac wydaje się być zaawansowany tym bardziej teraz gdy zespół produkujący Paralives powiększył się o kolejne osoby.


Podobne wpisy